Triatlon Komárno, 12.08.2017

Komárno, Nová Osada, „Mrtvák“ , mapa: 47.780144,18.122127

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 4km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
131Bigun Martin2007M10KoppánymonostorHUN
230Csikós Peter2007M10TvrdošovceSVK
329Grolmus Lukáš2006M10Kajak kanoe klub KomárnoSVK
428Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
527Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK
626Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
725Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
824Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK
923Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK
1022Doktorik Dominik2005M12Kajak Kanoe Klub KomárnoSVK
1121Juhász Attila2005M12KomárnoSVK
1220Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
1319Suchý Gabriel2004M12ŠK Atóm LeviceSVK
1418Ščevlík Jakub2005M12TK Nové ZámkySVK
1517Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
1616Žiak Martin2004M12TopoľčanySVK
1715Koreň Matus Jakub2002M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
1814Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK
1932Adamča Norbert2011M9-motigoSVK
2033Ferianc Filip2008M9-motigoSVK
2137Mjartan Marian2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK
2234Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
2335Slovák Andrej2008M9-TK Nové ZámkySVK
2436Weber Patrik2010M9-WEBER KAYAKSVK
251Balušík Peter1989MFMKellysSVK
262Frano Vlado1979MFMVinosadySVK
273Frindrich Ondrej1988MFMROYAL plavecký klubSVK
284Meľuch Rastislav1978MFMBratislavaSVK
295Slovák Ľubomír1981MFMTK Nové ZámkySVK
306Surovec Pavol1979MFMBratislavaSVK
317Škarba Roman1978MFMŠK Atom leviceSVK
328Graszl Ján1976MFVTK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
339Janovčík Miroslav1959MFVTK Nové ZámkySVK
3410Juhász László1966MFVKomárnoSVK
3511Petresevics Robert1969MFVDunakesziHUN
3612Roszkos Erik1977MFV3Klub ŠamorínSVK
3713Suchý Gabriel1968MFVŠK ATÓM LeviceSVK
3873Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK
3972Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
4071Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK
4170Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4269Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
4368Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4467Weber Kristina2007Z10WEBER KAYAKSVK
4566Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4665Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
4764Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4863Mácsaiová Jana2004Z12SK Aquasport LeviceSVK
4962Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK Atom LeviceSVK
5061Popovičová Loriána2005Z12Triatlonový klub KošiceSVK
5160Vráblová Margaréta2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
5259Hanzlikova Simona2003Z14triatlon team trnavaSVK
5358Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5457Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK
5556Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5674Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK
5775Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
5876Czéreová Ema2008Z9-motigoSVK
5977Popovičová Viviana2008Z9-Triatlonový klub KošiceSVK
6051Košlabová Silvia1967ZFVHurbanovoSVK
6152Suchá Andrea1977ZFVŠK ATÓM LeviceSVK
6253Szabóová Dana1962ZFVKomárnoSVK
6354Michalková Michaela1980ZFZTriatlon Team TrnavaSVK
6455Pivarčiová Lucia1983ZFZŠk Atom LeviceSVK