Quadrathlon 2018, World Cup, 21.07.2018

Slovakia, Komárno, map

Sprint quadrathlon 750m swim - 20km bike - 4km kayak - 5km run
Šprint quadrathlon 750m plávanie - 20km cyklistika - 4km kajak - 5km beh


Entry fee / Štartovné:

Till / doIndividualPayment method
30.4.2018 35€In advance by EU SEPA payment
31.5.2018 45€In advance by EU SEPA payment
30.6.2018 55€In advance by EU SEPA payment
21.7.2018 60€cash on presentation, without T-shirt / bez trička
Relay
30.6.2018 80€In advance by EU SEPA payment
21.7.2018 100€cash on presentation, without T-shirts / bez tričiek


Zoznam všetkých prihlásenýchInformácie

Prihlasovanie bolo ukončené.


Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
18Antal Andrej1997MU23VK TatranSVK
29Behun Tomas1996MU23TITAN TRILIFECZE
312Benko Samuel2002MyouthDunajklub Kamzík BratislavaSVK
450Manas Lukáš
Tomáš Rozsypal
Lukáš Varga
Roman Czirók
2005relayDunajklub Kamzík BratislavaSVK
51Bucek Michal1981MEliteTatran karlova vesSVK
614Csima Ferenc1972M40+KaposvarHUN
724Danišová Veronika1993WEliteDunajklub Kamzík BratislavaSVK
82Dinka Marek1982MEliteVK TatranSVK
930Fiedlerová Zuzana1975W40+Dunajklub Kamzík BratislavaSVK
1025Gőcze Andrea2000WjuniorKomárno Selye GymnáziumSVK
1110Grőger Mátyás1996MU23bhseHUN
1215Halasz Arnold1976M40+Team PityeszHUN
1329Hanúsková Miriam2001WyouthDunajklub Kamzík BratislavaSVK
143Janiga Peter1984MEliteVK Tatran KVSVK
1520Kobera Jiří1961M50+KKJ TýnCZE
1626Koberová Magdaléna2000WjuniorKKJ TýnCZE
1751Bujnova Livia
Bujnova Livia
Kohlova Martina
Kohl Veronika
1984relayMamy v pohybeSVK
1827Konečná Anita1999WjuniorKKK KomárnoSVK
1952Radoslav Polčič
Matej Mičušík
Simona Mičušíková
Alžbeta Polčičová
1977relayVK Tatran - Rýchlo a zbesiloSVK
2023Mikoláš Zdeněk1949M60+KLM-TřebíčCZE
214Nemec Lubomir1981MEliteTATRANSVK
2221Pietrzak Romek1963M50+Centrum Rowerowe DSR TeamPOL
2311Rácz Dániel1999MjuniorMecsek Maraton TeamHUN
2416Roušavý Leoš1976M40+česká republikaCZE
2517Sigmund Libor1970M40+Dunajklub Kamzík BratislavaSVK
265Svoboda Tomas1985MEliteCRAFTCZE
2722Tamás Alexander1966M50+Weber KayakSVK
2813Ujvári Marko2001MyouthKKK-KomárnoSVK
2918Várai Attila1971M40+575HUN
3028Vejvodová Kristýna2000WjuniorTSECZE
3131Walter Susanne1974W40+Teamwork / KCH BerlinGER
3219Wiebauer Tomáš1977M40+premiumsport.skSVK
336Zahumensky Martin1979MEliteInstarea.lifeSVK
347Zachar Ivo1983MEliteVK TatranSVK