Plavecké kurzy Nové Zámky, 16.09.2014

Nové Zámky, krytá plaváreň

Základná pred-plavecká príprava jednorazový kurz pre deti 4-5 roč.
Základné plávanie jednorazový kurz pre deti 5-6-7 roč.
Zdokonaľovací kurz trvalý kurz pre deti 5-9 roč.
Výkonnostné plávanie a prípravka na VP trvalý kurz pre deti a mládež

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Abrahámová Karin2006ZKSVK
2Asztalos Andras2002ZKSVK
3Augustinova Tatiana2006ZKSVK
4Bachúriková Laura2005ZKSVK
5Belan Ivan2004ZKSVK
6Benkovič Szabolcs2003ZKSVK
7Čerešňa Alexander2008ZKSVK
8Dominska Virginia2007ZKSVK
9Dragúňová Dáša2007ZKSVK
10France Roman2005ZKSVK
11Gulyás Daniel2007ZKSVK
12Hajdúchová Martina2006ZKSVK
13Halmeš Ivan2006ZKSVK
14Halmeš Martin2007ZKSVK
15Kajan Tomáš2005ZKSVK
16Kanás Viktor2006ZKSVK
17Kopányi Oliver2005ZKSVK
18Kováč Kristián2005ZKSVK
19Lauro Matej2006ZKSVK
20Lukáč Dávid2006ZKSVK
21Magyar Samuel2004ZKSVK
22Pál Viktor2007ZKSVK
23Peternai Samuel2006ZKSVK
24Poláková Emma2008ZKSVK
25Róžová Laura2007ZKSVK
26Slatárovič Dominik2005ZKSVK
27Slatárovičová Kristína2008ZKSVK
28Sovská Brigita2007ZKSVK
29Szabó Maximilián2006ZKSVK
30Szabó Oliver2007ZKSVK
31Szabó Sandra2005ZKSVK
32Szetei Fabrizio2006ZKSVK
33Ščibráni Boris2007ZKSVK
34Ščibráni Igor2007ZKSVK
35Šimuneková Lilian2006ZKSVK
36Škvárová Soňa2005ZKSVK
37Šulaiová Sophie2006ZKSVK
38Švanda Jakub2006ZKSVK
39Švanda Matej2006ZKSVK
40Tamaškovičová Alena2005ZKSVK
41Tokolyova Laura2005ZKSVK
42Tóth Samuel2004ZKSVK
43Tóthová Bianka2002ZKSVK
44Ursiny Lea2005ZKSVK
45Varagyová Nina2007ZKSVK
46Villem Erik2005ZKSVK
47Vozár Matúš2008ZKSVK
48Záhumenská Daniela2001ZKSVK
49Zajíček Lukáš2007ZKSVK
50Zajíčková Tereza2005ZKSVK
51Zeleňák Michal2007ZKSVK
522Špek Samuel2006ZKSVK
5315Mytnikova Nikoleta2006ZKSVK
5417Pásztorová Alexandra2005ZKSVK
5519Danis Andrej2007ZKSVK
5622Zachar Oliver2007ZKSVK
5728Višňovská Ela2008ZKSVK
5831Kohajdová Natália2007ZKSVK
5932Valach Daniel2008ZKSVK
6035Broďáni Martin2007ZKSVK
6136Malnasi Filip2007ZKSVK
6238Hovorka Adrián2003ZKSVK
6339Nagy Tomáš2004ZKSVK
6441Bardoňová Barbora2004ZKSVK
6546Kecskés Viktoria2005ZKSVK
6648Juríček Roland2006ZKSVK
6760Rácz Janko2005ZKSVK
6864Rezničeková Simona2006ZKSVK
6967Cséry Patrik2007ZKSVK
7068Korytár Ján2008ZKSVK
7198Tvrdoňová Michaela2007ZKSVK
72102Francisci Alex2006ZKSVK
73112Holý Roman2009ZKSVK
74121Kollar Maximilian2008ZKSVK
75127Kosibová Naďa2006ZKSVK
76133Zilakova Nina2006ZKSVK
77110139Vassová Karolína2007ZKSVK
78110141Hoffmann Hugo2007ZKSVK