Duatlon Krompachy, 27.09.2014

Prihlasovanie na rok 2015

Krompachy,  Námestie Slobody

Sl.pohár Ml.žiaci/ky: 2km beh - 6km cyklistika - 1km beh
Sl.pohár St.žiaci/ky: 3km beh - 10km cyklistika - 1,5km beh
Sl.pohár dorastenci/ky, juniori/ky, Open: 5km beh - 19km cyklistika - 2,5km beh
Sl.pohár mužov a žien a M-SR veteránov V1 a V2 v krátkom duatlone: 10km beh - 38km cyklistika - 5km beh
Pre šprint a krátky duatlon je drafting (jazda v háku) zakázaný!

Zoznam prihlásenýchInformácie

Prihlasovanie bolo ukončené.


Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Bernáth František1959M50+TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK
2Bielik Ivan1975M20+sportdiagteamSVK
3Bielikova Lubomira1978ZopensportdiagteamSVK
4Danihel Jozef1980M20+skinny puppySVK
5Daňová Zuzana2002Z12+KP Aquacity PopradSVK
6Dinžík Viliam1987M20+ŠKP APZ Triax BratislavaSVK
7Drahovská Katarína1975ZopenŠBR PiešťanySVK
8Drahovská Lýdia1999Z14+ŠBR PiešťanySVK
9Drahovský Tadeáš1997M16+ŠBR PiešťanySVK
10Duračinský Peter1982MopenPopradSVK
11Filas Witold1958M50+KWNSPOL
12Fotul Gregor1976M20+Triatlonový klub KošiceSVK
13Gajdoš František1992M20+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
14Gajdoš Rastislav1997M16+Hospitality Triathlon TeamSVK
15Gajdošík Andrej1987MopenŽilinaSVK
16Gajdošová Ivana1997Z16+Triatlonový klub KošiceSVK
17Geletka Tomáš1987MopenPrešovSVK
18Groń Jacek1972M40+KWNSPOL
19Hamrák Richard1997M16+Triatlonový klub KošiceSVK
20Handlovsky Patrik1999M14+ŠK RajaSVK
21Holiga Ján1977M20+KBL ŠKP MartinSVK
22Holub Michal1985M20+R-BikeSVK
23Jánoš Slavomír1972M40+ŠK Atóm LeviceSVK
24Jánošová Karin2002Z12+ŠK Atóm LeviceSVK
25Jánošová Mirka1973Z20+ŠK Atóm LeviceSVK
26Kelemenova Mária1977Z20+amaterSVK
27Kovalančík Martin1985M20+New-Wave MultisportSVK
28Křemen Stanislav1983MopenCyklomax PopradSVK
29Kubešová Eva2002Z12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
30Madič Viktor1999M14+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
31Matis Daniel1962M50+KMT Banska StiavnicaSVK
32Mészáros Jakub1991M20+ŠK Atóm LeviceSVK
33Mraz Martin1999M14+Realiz sport team BratislavaSVK
34Neupaverová Karolína2003Z12+KP Aquacity PopradSVK
35Otrubova Veronika1989Z20+Triatlon Team Nereus ZilinaSVK
36Ozorák Miro1973M40+TK Nové ZámkySVK
37Ozoráková Mirka1999Z14+TK Nové ZámkySVK
38Pavlák Michal2002M12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
39Pavlík Ján1989M20+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
40Petrovičová Ema1997Z16+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
41Plačko Martin1977MopenSNVSVK
42Roháčiková Beáta2000Z14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
43Roháčiková Silvia2002Z12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
44Sedliacik Pavol1973M40+sbr piestanySVK
45Sikora Adam1986M20+Marysia TeamPOL
46Simonides Samuel1998M16+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
47Soták Martin1994MopenTriatlon Team TrnavaSVK
48Svrček Martin1969MopenTriMat MartinSVK
49Széll Tamas1986M20+ZenitHUN
50Špiriak Matej1998M16+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
51Šteller Peter1970M40+senecSVK
52Šteuček Martin1994M20+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
53Šulek Ján1981M20+Realiz Sport Team BASVK
54Švaňa Roman1964M50+KošiceSVK
55Tothova Iveta1997Z16+Triatlonový klub KošiceSVK
56Vasko Ondrej1968M40+3athletic PrievidzaSVK
57Ziman Peter1997M16+ŠK Atom LeviceSVK
58Zimanová Mirka2000Z14+ŠK Atom LeviceSVK